Založ si blog

License to kill

Určite všetci poznáte filmy z J. Bondom, agentom 007, ktorý má udelenú tzv. licence to kill. Inými slovami môže v rámci svojho poslania na nejakej akcii aj zabíjať a nič sa mu nesmie stať. Takéto licencie nie sú ničím výnimočným. Aj v minulosti, za kráľa Ľudovíta XIV., sa takéto licencie vydávali. A vydával ich známy kardinál Richelieu. Ako píše A. Dumas v Troch Mušketieroch, jednu licenciu mala aj Milady Winter, bývalá manželka mušketiera Athosa. Udelil jej ju sám kardinál Richelieu, aby mohla v jeho mene vraždiť jemu nepohodlných a podľa neho nepriateľov štátu. Je to síce fikcia, ale veľmi podobná tomu čo sa dnes deje. No o tom po tom.

 

Čakal som s týmto článkom až do dnešného hlasovania v NR SR, kde sa schvaľovalo ďalšie predĺženie núdzového stavu. A čuduj sa svete, prešlo aj napriek tvrdým diskusiám v NR SR a totálnemu odporu občanov SR, ktorí sú zhnusení vládou sociopata je jeho kamarily. Tu máte link ma výsledok hlasovania, aby ste si mohli urobiť názor ktorý poslanec za koho kope a či vôbec kope za národ.

(https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=45439). Tu sa zároveň treba opýtať kde boli nezaraden poslanci Smeru 2 – Hlasáci, ktorí „udatne“ bojovali proti tomu to predĺženiu. Takže kde ste boli poslanci Blcháč, Ferenčák, Kmec, Puci, Raši, Podmanický, Žiga, no hlavne váš najväčší vodca Pellegrini? Nezúčastnili ste sa hlasovania, vy, kandidáti do NR SR za stranu SMER. Váš „ukrutný boj“ bola jedna odporná póza a ako taký stál za fajku tabaku. Hanba vám.

 

Po dnešku je viac ako evidentné, že táto licence to kill bola daná pravdepodobne premiérovi tohto štátu a jeho nohsledom po voľbách v roku 2020. Preto ten výber 95tich pritakávačov, ktorý bol zostavený a pozliepaný ako rumunské auto Dacia (kto si pamätá vie, že za socializmu to bolo auto, ktoré bolo viac v oprave ako na cestách). Títo ľudia môžu robiť čokoľvek (krájať deti na námestí, kradnúť, pohŕdať Ústavou SR, zákonmi SR, zdravím občanov, a vôbec všetkým čo tu bolo v minulosti vytvorené), pokiaľ budú do bodky plniť príkazy splnomocniteľa.

 

A tu je potrebné si položiť si otázku kto je vlastne týmto splnomocniteľom? Keď budeme veľmi konšpirovať, no vlastne ani nemusíme, tak je to niekto mimo územia SR. Sú to ľudia, ktorí riadia túto akože pandémiu centrálne z jedného miesta, a ľudia, ktorí riadia túto slovenskú už ani nie guberniu, ale podguberniu tak isto z jedného centra. Sú to ľudia, ktorým veľmi záleží na tom, aby SR a slovenský národ prestal existovať, aby sa slovenská štátnosť totálne zničila, vymazali sa rodinné vzťahy, Slovensko zničilo ekonomicky a oni, majstri sveta to tu mohli obsadiť bez jedného výstrelu a rozdeliť si lup ako Alibaba a 40 zbojníkov. A môžete mi nadávať do konšpirátorov a šíriteľa hoaxov, demogógie atď. Pozrite sa kde sme sa to dostali a pozrite sa na fakty.

 

Nad mestom Bratislava včera lietal farebný balónový premiér – presný to obrázok tohto bez pochyby sociopatického tajtrlíka, ktorý si svoje úlohy plní na jednotku a preto mu je odpustené všetko. A nielen jemu. Aj jeho kamarile. Odpustené sú všetky nezákonné a protiústavné opatrenia, zákony, nariadenia, uznesenia a skutočne odporné tlačové besedy tohto blázna, kde klame len sa tak hory zelenajú. A zapredané médiá (včítane RTVS) tomu pritakávajú a drukujú, pretože tiež patria do spomenutého tímu kamarily.

 

No a teraz sa opýtajme čo ďalej? Priatelia, núdzový stav bude trvať dovtedy, dokedy tu bude vládnuť táto kamarila, či sa vám to páči alebo nie. Oni si vždy nájdu dôvod prečo núdzový stav predlžovať, vždy. Už teraz dôvody uvedené v návrhu o predĺžení núdzového stavu v NR SR vypracované vládou SR – presne povedané Kolíkovou, boli tak úbohé a stáli na tak vratkých nohách, že sa to nedá ani vypovedať. Ministerka spravodlivosti, ktorá návrh predložila, klamala poslancov NR SR v priamom prenose v pléne NR SR, pretože pripravila také zdôvodnenie, kde bolo uvedené, že núdzový stav bude trvať dovtedy, dokedy nebude na Slovensku zaočkovaných 60 až 80 percent obyvateľstva. Totálny nezmysel. Potom v pléne tvrdila, že to tam niekto dal omylom a že sa na to nemá hľadieť ako na jeden z dôvodov. Poslanec Čepček, tažký to odbojár a údajne odpadlík zo strany OĽANO, (ktorý sa nejako „spamätal“ a hlasoval za prijatie predĺženia núdzového stavu), sa potom priznal že to do materiálu dal nejaký poslanec, no nechcel povedať ktorý. Potom vystúpil v pléne poslanec Dostál, ktorý nepriamo priznal – nepriznal, že to bol možno aj on a na jeho hlavu treba hádzať vinu, nie na hlavu ministerky. Okrem týchto nehorázností, na zasadnutí v pléne NR SR nebol ani sociopat premiér a ani osvietený duchom minister zdravotníctva Krajčí, ktorých sa tieto záležitosti najviac dotýkajú. A ani jeden z ďalších ministrov tejto vlády. Bola tam len Kolíková a Krajniak, ktorý sa pri pulte striedali ako na hokeji V. divízie v Hornej Dolnej, a ktorí opäť „oslnili“ nekutočným farizejstvom a pokrytectvom. Takže takto sa veci majú. Pozrite si záznam, aby ste videli na vlastné oči čo sa v NR SR stalo. Oplatí sa.

 

Preto tu hovorím o centrálnom riadení splnomocniteľa z jedného centra mimo SR, ktorý poveril dementa a jeho kamarilu robiť to čo robí, pretože pri schopnostiach plagiátorov, mafiánov, zlodejov, nedoukov, sexuálnych deviantov a iných osôb podobného razenia, sediacich nielen v NR SR, ale aj v centrálnych orgánov štátnej správy, by títo takéto niečo neboli nikdy schopní vymyslieť.

 

Ale svitá iskierka nádeje. Tá totiž nikdy nevyhasne. Presne tak ako to bolo v prípade Milady de Winter v Troch Mušketieroch. Jej license to kill udelená kardinálom Richelieu (pozor – nebolo na nej uvedené jej meno) bola mušketiermi zobraná, zničená, ona – nositeľka licencie – bola odvedená na útes, kde ju sťal kat, ktorého najali mušketieri až priamo myslím že z Lyonu. Film síce ukazuje, že sa vrhla sama z útesu, no ja verím knihe. Názor si urobte sami a premýšľajte.

 

Radovan Hrádek – advokát

POVALENIE VLÁDY À LA HARABIN

16.12.2020

Vo svojom blogu Štefan Harabin vymyslel pozoruhodnú a „geniálnu“ konštrukciu ako povaliť súčasnú vládu. Neustále sa to preberá na slovenských alternatívnych médiách Infovojna, Slobodný vysielač a dokonca bola táto konštrukcia spomenutá aj v českých alternatívnych médiách. Štefan Harabin svoju pozoruhodnú teóriu napísal vo svojom blogu z 12.11.2020. Fico, [...]

Pravda – o čom to celé je

16.12.2015

Poprosím všetkých zmýšľajúcich ľudí na Slovensku, aby si vypočuli nasledovné relácie v archíve SV BB: Konšpiračný byt Ďalej to netreba komentovať. Múdri ľudia si urobia vlastný názor. Pekný deň.

Zmena Ústavy SR – návrat totality jednej strany?

29.11.2015

Zmena Ústavy SR – návrat totality jednej strany? 28.11.2016 Masovokomunikačné prostriedky SR nás informujú o tom, ako vláda SR tvrdo bojuje proti teroristickým hrozbám. Čo nám však tieto prostriedky nepovedia, je skutočnosť, že vláda SR má aj v úmysle tvrdo [...]

kollár

Kollár: Opatrné uvoľňovanie opatrení má svoj význam

16.04.2021 12:10

Je potrebné nezabúdať na dodržiavanie protiepidemických opatrení, uviedol hovorca iniciatívy Veda pomáha Richard Kollár.

baťová, kvety

Desiatky ľudí podporili ŠÚKL, Zuzane Baťovej doniesli kvety

16.04.2021 11:50

Išlo o reakciu na opakovanú kritiku voči ústavu a aj Baťovej zo strany expremiéra Igora Matoviča.

Zuzana Baťová

SaS a Za ľudí stoja za ŠÚKL a aj Zuzanou Baťovou

16.04.2021 10:39, aktualizované: 12:05

Igor Matovič vo štvrtok kritizoval prezidentku, novinárov, Baťovú a aj ŠÚKL. Priznal ale, že zmluvu k Sputniku nečítal.

covid

Hospitalizovaných s covidom je už menej ako 2-tisíc, obetí takmer 11-tisíc

16.04.2021 10:04, aktualizované: 11:03

Vo štvrtok laboratóriá vykonali 7 662 RT-PCR testov, pozitívnych z nich bolo 8,3 percenta vzoriek, čiže 636.

Radovan Hrádek

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 11813x
Priemerná čítanosť článkov: 1688x

Autor blogu

Kategórie